GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålar 4435831
nr 443 5831
Skålar
1 par Kina [skada; spricka; repa; nagg eller slitage] 1800-tal, höjd: 9, 5 dia 19, 5
Utrop:
300 kr
Såld:
850 kr
måndag 11 december 2006
kl 16:30:24
600 kr
600 kr
650 kr
800 kr
700 kr
800 kr